Viesu nams - Гостевой Дом
Kafeinica Rīgā - Кафе в Риге

Pasākumu rīkošana, organizēšana, Banketi, balles, svinības

Pasākumu rīkošana, organizēšana, Banketi, balles, svinības Проведение мероприятий - Банкеты

Viesu nams “Aleks”
Atpūtas Komplekss

Mālpils, Mālpils novads
Tālrunis: 29519219, 20035705

Viesu Nams

Pakalpojumi

Izklaides

Cenas

Foto Galerija Video Kontakti
BARS “Aleks” uz facebook

Kafejnīca “Aleks”
Rīgā

Brīvības gatve 409, Rīga
Tālrunis: 29519219, 20035705

Kafejnīca Rīgā


Korporatīvie pasākumi

Atpūtas komplekss "Aleks" – laba vieta korporatīvajiem pasākumiem. Prom no pilsētas burzmas jūs varēsiet veiksmīgi organizēt svarīgas biznesa tikšanās un dažādus pasākumus (konferences, seminārus, prezentācijas), atslābināties kopā ar biznesa kolēģiem, atpūsties svaigā gaisā, izbaudot komfortu un pirmklasīgu servisu.

Korporatīvais pasākums – viens no svarīgākajiem un atbildīgākajiem notikumiem jebkurai sevi cienošai kompānijai. Tā ir iespēja saliedēt kolektīvu, kopā atpūsties un labāk iepazīt kolēģus, apbalvot veiksmīgākos darbiniekus un uzmundrināt ne tik veiksmīgos. Augsta līmeņa korporatīvs pasākums veido pozitīvu Jūsu uzņēmuma korporatīvo tēlu Jūsu biznesa partneriem un vienlaikus ir arī izaicinājums firmas konkurentiem.

Pasākumu rīkošana, organizēšana, Banketi, balles, svinības

Kāzu svinību organizēšana

Kāzu svinības — pati ilgstošākā, atbildīgākā un jautrākā jebkuru kāzu daļa. Kāzu svinību laikā tiek teiktas apsveikuma runas, tosti, notiek svētku "šovs". No tā, kādā līmenī būs izpildīta kāzu svinību organizācija, būs atkarīgs viss vakars! Vēlaties, lai kāzu ēdienkarte apmierinātu pat viskaprīzākos gardēžus, bet servēšana un apkalpošana būtu karaliski? Griezieties pie mums!

Jubilejas svinības

Jubilejas izceļas ar to, ka tās parāda apkārtējiem jūsu sasniegumus. Nav svarīgi, kādus – vecuma, profesionālos vai ģimenes. Atzīmējot jubileju jūs visiem sakāt: "Man ir par ko lepoties!". Un visi uzaicinātie to ar prieku apstiprinās.
Nosviniet šo lielisko notikumu atpūtas kompleksā "Aleks".

Bērnu svinību organizēšana

Mēs organizējam, rīkojam un noformējam bērnu svētkus, dzimšanas dienas, skolas svētkus.

Pasākumu rīkošana, organizēšana, Banketi, balles, svinības
Atpūta - Viesu māja | Kempings | Viesnīca Viesu Nams | Krievu Pirts | Zveja - Makšķerēšana | Ēdināšana - Pavāra pakalpojumi, galdu klāšana | Viesu nams kāzām | Banketi, balles, svinības | Dzīvā mūzika | Diskotēka
© "Aleks Dalderi" Viesu Nams