Viesu nams - Гостевой Дом
Kafeinica Rīgā - Кафе в Риге

Foto, video pakalpojumi

Foto, video pakalpojumi Фото и видеосъёмка

Viesu nams “Aleks”
Atpūtas Komplekss

Mālpils, Mālpils novads
Tālrunis: 29519219, 20035705

Viesu Nams

Pakalpojumi

Izklaides

Cenas

Foto Galerija Video Kontakti
BARS “Aleks” uz facebook

Kafejnīca “Aleks”
Rīgā

Brīvības gatve 409, Rīga
Tālrunis: 29519219, 20035705

Kafejnīca Rīgā


Foto, video pakalpojumi

Fotogrāfa pakalpojumi kāzās, kāzu foto, mīlas stāsta uzņemšana, foto albuma izgatavošana. Svinību norises uzņemšana video.

Labi pavadīti svētki paliek mūsu atmiņās ilgi, taču cilvēks nespēj atcerēties visu. Turklāt svētki parasti ir masu pasākumi un ir tik patīkami "atcerēties visu" kopā ar dalībniekiem.

Lai palīdzētu mūsu atmiņai, gudri ļaudis izgudroja foto un video. Šodien mēs varam justies laimīgi, tā kā varam iemūžināt pašus patīkamākos un svarīgākos mūsu dzīves brīžus.

Kvalitatīvi un lēti foto un video pakalpojumi? Tas ir reāli!

Jums ir lieliska iespēja izmantot īstu profesionāļu pakalpojumus. Tātad, ko jūs iegūsiet, ja vērsīsieties pie mūsu fotogrāfa vai videooperatora?

Parasti katrā pasākumā tiek uzņemta notiekošā reportāža. 5 - 10 stundu garumā fotogrāfs veic 1500 - 2000 uzņēmumus, no kuriem pēc tam tiek atlasīti labākie kadri, kuri, pēc nepieciešamības tiks papildus apstrādāti. Rezultātā jūsu rokās nonāks DVD disks ar jūsu fotogrāfijām un izdrukāti uzņēmumi, kuru izmērs un kvalitāte tiek pasūtīta individuāli. Tāpat šos fotomateriālus var izmantot, lai izveidotu interesantas kolāžas un fotoalbumus kā dāvanu.

Jaunlaulātie var izmantot mūsu piedāvājumu izveidot mīlas stāstu. Tas ir stāsts par mīlestību, kurš tiek uzņemts iepriekš izraudzītās skaistās un izteiksmīgās vietās. Pirms tam jūs ar fotogrāfu sarunāsiet vietu un laiku foto uzņēmumu veikšanai un ķersieties klāt pie diezgan sarežģīta, bet ļoti saistoša procesa - jūsu mīlas stāsta veidošanas. Šāda foto sesija parasti aizņem 2 - 4 stundas. Rezultātā jūs saņemsiet unikālu prezentāciju (slide show), kuru pēc tam varēsiet parādīt saviem viesiem kāzu dienā. Tāpat ir iespējams izdrukāt jūsuprāt pašus interesantākos kadrus.

Foto, video pakalpojumi
Atpūta - Viesu māja | Kempings | Viesnīca Viesu Nams | Krievu Pirts | Zveja - Makšķerēšana | Ēdināšana - Pavāra pakalpojumi, galdu klāšana | Viesu nams kāzām | Banketi, balles, svinības | Dzīvā mūzika | Diskotēka
© "Aleks Dalderi" Viesu Nams