Viesu nams - Гостевой Дом
Kafeinica Rīgā - Кафе в Риге

Viesu nams - Krievu Tvaika Pirts

Viesu nams - Krievu Tvaika Pirts Русская Парная баня

Viesu nams “Aleks”
Atpūtas Komplekss

Mālpils, Mālpils novads
Tālrunis: 29519219, 20035705

Viesu Nams

Pakalpojumi

Izklaides

Cenas

Foto Galerija Video Kontakti
BARS “Aleks” uz facebook

Kafejnīca “Aleks”
Rīgā

Brīvības gatve 409, Rīga
Tālrunis: 29519219, 20035705

Kafejnīca Rīgā


Krievu tvaika pirts atpūtas kompleksā "ALEKS"

Klasiskā krievu pirts kurināta ar malku. Mēs rūpīgi uzturam senkrievu spēcinošās atpūtas tradīcijas. Piedāvājam jums krievu pirti ar visām iespējamajām slotām.

Viesu nams - Krievu Tvaika Pirts Viesu nams - Krievu Tvaika Pirts Viesu nams - Krievu Tvaika Pirts Viesu nams - Krievu Tvaika Pirts Viesu nams - Krievu Tvaika Pirts

Īsumā par krievu pirti

"Tas, kurš pirtiņā peras, todien jaunāks kļūst.". Pirts apmeklējums atveseļo organismu.

Augstā temperatūra pirtī aktivizē sviedru dziedzerus. Kopā ar sviedriem no organisma tiek izvadīti toksīni un šlaka. Rezultātā uzlabojas nieru darbība, ūdens sāļu apmaiņa, āda kļūst zīdaina un elastīga. Ir pierādīts, ka vienā pirts apmeklējuma reizē cilvēka organisms izdala no puslitra līdz pusotram litram sviedru. Zaudētais šķidrums organismā ir jāatjauno, tāpēc dzeriet daudz šķidruma.

Pirts procedūras stimulē olbaltumvielu apmaiņu, tādējādi uzlabojas olbaltumvielu, tauku, ogļhidrātu un neorganisko savienojumu asimilācija. Tā rezultātā vielmaiņa paaugstinās par 30%.

Pirts ir viena no vislabākajām profilaktiskajām metodēm pret artrītiem, radikulītiem un miozītiem laikposmā starp šo slimību uzliesmojumiem. Pirts ir neaizvietojama hronisku iesnu, bronhītu, deguna un rīkles kataraktu gadījumos.

Tad, kad cilvēks peras pirtī, organismā "sadeg" holesterīns – arterosklerozes – vienas no draudīgākajām gadsimta slimībām – cēloņiem. Straujas temperatūras svārstības ļoti pozitīvi ietekmē sirds un asinsrites sistēmu.

Pirts procedūras atslābina muskuļus, samazina pienskābes koncentrāciju tajos divas reizes (pienskābe veidojas treniņu laikā un izraisa sāpes). Tāpēc iešana pirtī pēc treniņiem ir ļoti noderīga. Taču, ja nodarbības bija pārāk intensīvas, sākumā nepieciešams atpūsties.

Bez tam pirts mūs "uzlādē" ar enerģiju. Pirts noņem nervu spriedzi un stresu, uzlabo miegu, apetīti, darba spējas, trenē organisma izturību un stiprina imunitāti.

SVARĪGI: pirts nav ieteicama cilvēkiem ar tādām saslimšanām kā asinsrites traucējumi, sirds nepietiekamība, sirds slimības, hipertonija utt. Tāpēc, ja jums ir šaubas par savu veselību un organisma izturību, sākumā konsultējaties ar ārstu.

Ņem vērā, ka fiziskā slodze tvaicēšanās telpā, seksu ieskaitot – nav pieļaujama – sirds var neizturēt.

Viesu nams - Krievu Tvaika Pirts
Atpūta - Viesu māja | Kempings | Viesnīca Viesu Nams | Krievu Pirts | Zveja - Makšķerēšana | Ēdināšana - Pavāra pakalpojumi, galdu klāšana | Viesu nams kāzām | Banketi, balles, svinības | Dzīvā mūzika | Diskotēka
© "Aleks Dalderi" Viesu Nams