XQ-350 LAN Tīkla Kabeli Testeri STP UTP Cat5 Cat6 RJ45 RJ11 Detektoru Līnijas Finder Telefona Vadu Tracker Diagnosticēt Signālu Marķieri

Novērtējums 

Jauns produkts

Pieejams

1 vienības:

€14.67

Tagi: cat6 rj45, cabl testeris, rj45 testeris, auto diagnosticēt rīks, nai t krekls, 1 gb sfp rj45, cabl tīkla testeris, tīkla testeris, ģitāra nerūsējošā tērauda, RJ45.

Piezīme: kopš tā laika starptautiskās gaisa neļauj matiem, kas satur viegli uzliesmojošas un sprādzienbīstamas preces, tāpēc, ka vienotība, kas nesatur bateriju, piegāde, paldies par sapratni!Iezīmes: 100% Pavisam jaunu un augstas kvalitātes Funkcijas: • Kabeļu testeri UTP/STP/RJ45/RJ11 • Automātiski skenē garām elektroinstalācija, traucējumi kabeli, atvērtu un īsslēguma • TĀLR BNC tests pieejams (nepieciešams adapteris) • Attāli pārbaudīt kabeli līdz 1000 pēdas garums (tālvadības komplekts iekļauts) • Aizsardzības ieslēgšanas / izslēgšanas slēdzis ar zemu enerģijas patēriņu • Augstas kvalitātes aizsardzības gadījumā nodrošina vairāk drošu aizsardzību • Tiesnesis nepārtrauktību kabeļi vai vadi • Izsekot kabeļus vai vadus, un diagnosticēt pārtraukuma punkts • Saņemt signālu, signāla kabeļu vai vadu (tālruņa līniju) • Noteikt valsts darba telefona līnijai (skaidrs, gredzens, aizņemts) • Nosūtīt vienu stabilu signālu vai divu mainīgu toni objektu kabeļi vai vadi Galvenās funkcijas: • 100% brand new • Vienkāršotas konstrukcija un viegli veikt • Nāk ar austiņām, kas izmantojami skaļš situācija • Elastīgs un universāls interfeiss • Jutīgs un regulēšana skaļuma kontrole

Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)
Savienotāja Tips Hibrīds
Zīmola Nosaukums COMPTYCO
Šķiedras Tips Vienā Režīmā
Modeļa Numurs XQ-350

Saistītie Produkti

3 Recenzijas

Laipni lūdzam SeeMe Technology Co., LTD.Mums ir visu veidu optiskās šķiedras produktiem.Lūdzu, sazinieties ar mums, ja jūs nevarat atrast produktu tiešsaistē par to, ko vēlaties. Mēs garantējam, ka mēs sniedz jums ar kvalificētu produktus un labāko servisu.Visi mūsu produkti garantija 1 gads.Mums jānodrošina, lai kuģa produktus ar ātrs un drošs veids, lai

€40.47
0 Recenzijas

* Ir 44 viļņu garumiem, no C17-C61 .Ja nepieciešams, citus kanālus , lūdzu, sazinieties ar klientu servisu . 8 Kanālu DWDM MUX+DEMUX Vienu Fiber C21-C28 1 .IEZĪMES: Ļoti Zems Ievietošanas Zudumu Augstas Isolatio Zemu PDL Kompakts Dizains Labs kanāls-lai-kanāls vienotību Plašu Darbības Viļņa garums: Optiskā Ceļa Epoksīda Bezmaksas Telcordia 1221

€163.04
2 Recenzijas

30mW FTTH Optisko Šķiedru Testeri Pildspalvas Tipa Sarkanā Lāzera, optisko fiberLight 10mW Vizuālo Defektu atrašanās vietas Optisko Kabeļu Testeri 5-30Km Klāstu Noklusējuma neatbilst akumulatora!!! Ar 650nm Pildspalvas veida Vizuālo Defektu Finder ir speciāli izstrādāta, lai lauka personāls, kas nepieciešams efektīvs un ekonomisks līdzeklis šķiedras meklēšanu,

€8.12
3 Recenzijas

1 Pāris Gigabit Šķiedru Optiskie Media Converter 10/100/1000Mbps Single Mode Single Fiber Laipni lūgti mūsu veikalā Mūsu Mērķi: Augstas Kvalitātes , Labākais Serviss ,Ātri Reaģēt Laipni lūdzam Ķīnas tirgū,jūs varat tiešā iegādāties preces no Ķīnas.Es esmu priecīgs jums ir interese par mūsu objektus,mums ir profesionāla piegādātājs

€9.88
0 Recenzijas

Produkta Pārskats Atbalsta Kameras: CVI :1080P/2MP (1920×1080), 960P/1.3 MP (1280×960), 720P/1MP (1280×720) AHD :1080P/2MP (1920×1080), 960P/1.3 MP (1280×960), 720P/1MP (1280×720) TVI: 1080P/2MP (1920×1080), 960P/1.3 MP (1280×960), 720P/1MP (1280×720) Kaut arī daudzi pašreizējā video izvietošanu ir, izmantojot jaunākās digitālās pārraides sistēmas; tradicionālās

€48.53
1 Recenzijas

Huawei HS8145V5 GPON ONU CEĻĀ, 4GE+PODU+2.4 G&5G Wifi Optisko Modemu Dual Band Optiskā Tīkla Termināls Pārskats Echo Dzīves HS8145V5 GPON ONU, optiskā tīkla stacijām al (ONT), ir high-end home, FTTH solution.By izmantojot GPON tehnoloģiju, ultra-platjoslas piekļuve ir nodrošināta mājas un SOHO lietotājiem.Ar HS8145V5 nodrošina 1 PODI ostas, 4GE Ethernet

€36.97
1 Recenzijas

OTDR FC Adapteris JDSU MTS-2000/4000/6000/8000 ,Anritsu MW9070/9070B/9076/9080/9081/9083/9082,Yokogawa AQ7260/7270/7275/1200 sērija. Ja jums ir nepieciešams, SC adapteri, lūdzu, noklikšķiniet ➱

€24.70
0 Recenzijas

JYY UV Mazs Tintes Sūknis UV Mašīna Īpaša Tinte Sūknis Diafragmas Sūknis Tintes Sūknis Hantuo UV Dzīvoklis Mašīna Tintes Sūknis 3W Šķidruma Sūknis Piezīme: Produktu Cenām Un Īpašajiem Nosacījumiem, Lūdzu, Sazinieties Ar Mums, Pirms Iegādāties Padomi, kas palīdzēs Uz Brazīliju pircēji, ja jūs izvēlaties, Express shipping, piemēram, BARO DHL,

€26.35
0 Recenzijas

Ieteicams Produktu Laipni lūgti mūsu veikalā jebkuru jautājumu, pls sazinieties ar +86 15951880639 (WhatsApp) Gadījumā forType-39 TIPA 66 TIPS-81C T-600C 400Sfusion salikšanas mašīnas Specifikācijas Fujikura Rezerves Elektrodi: 1.ELCT2-20A-Elektrodi Fujikura MFV-17S,17R,18S,18R,50S,50R,60S,60R FusionSplicers 2. ELCT1-25 - Elektrodi Fujikura

€18.94
3 Recenzijas

Blockless Šķiedras PLC Splitter, Singlemode, 900µm Šķiedrvielu, SC/APC Savienotājs Plakana lightwave shēmas (PLC) splitter ir veids, optisko stūres vadības ierīce, kas ir izgatavoti izmantojot silīcija optisko waveguide tehnoloģiju, lai izplatītu optisko signālu no Centrālā Biroja (CO) uz vairāku pieņēmumu, atrašanās vietu. Blockless PLC sadalītājs

€8.07
1 Recenzijas

Ātrās Montāžas Savienotājs (sauc arī par Ne-poļu Savienotājs , Pre-polijas savienojums vai Ātri Savienotājs ) ir viegli uzstādīt ierīci.Nē instrumentu vai džiga ir nepieciešams.Tā ir universāla, lai 250um /900um / 2.0 mm / 3,0 mm / Plakano Kabeli. tā tika izstrādāta, lai ātri izbeigšanu ar pre-pulēta savienotājs.Izmantojot V groove tehnoloģijas, tā

€32.11
1 Recenzijas

100GAB/box SC APC optisko šķiedru SC APC Single-mode Ātri savienotājs SC APC FTTH Optisko Šķiedru ātrais Savienotājs Bezmaksas piegāde PRECI Tehniskie Parametri Piemērojams Piliens kabeli / Iekštelpu kabeļu 0.9 mm Saspringts Bufera Šķiedras, 2,0 mm, 3,0 mm, Piliens Kabeli Optiskās šķiedras diametrs SM(9/125), MM(50/125,

€27.74
1 Recenzijas

Optiskās Šķiedras Tīrāku Nūjas/ Cheaning Uztriepju Optiskās Šķiedras Tīrāku Nūjas ir 2,5 mm uztriepe un 1,25 mm.2,5 mm un 1,25 mm beigām līdzekļi rokasgrāmata, piedurknes par multi-pin apstākļos savienotāji.Savienotājs tīrīšanas kociņi ir ideāls SC, ST, FC, LC un MU starpsienas. 5gab/plastmasas maisiņā, 100gab/box Lūdzu, nekautrējieties

€15.81
0 Recenzijas

SC APC 1x16 PLC Fiber optisko sadalītāja vienā režīmā ar SC APC savienotājs FTTH SC 1x16 PLC ABS redzes sadalītāja kārba Bezmaksas piegāde Es apliecinu jums, ka mūsu produktu kvalitāte, lai nodrošinātu, ka mēs sniegs jums vislabāko pakalpojumu, lai nodrošinātu, ātrākā piegāde, visdrošākais veids, kā piegādāt preces uz jūsu rokās!Ja jums ir kādi

€12.76
1 Recenzijas

Lūdzu, informējiet savu spēku standarta pēc pasūtījuma! Ja jums ir nepieciešams daudz pielāgošanu, lūdzu, sazinieties ar mums XPON ONU XPON(GPON un EPON duālais režīms) ONU.Tā ir izstrādāta tā, lai sasniegtu triple-play pakalpojumu vajadzības fiksētā tīkla operatoru vai kabeļu operatori, un plaši izmanto FTTx, video novērošanas un citas

€22.60
0 Recenzijas

Bezmaksas Piegāde 1unit BTR-06 Akumulatoru MFV 50S 17S Kodolsintēzes salikšanas mašīnas ​ Jauda: 7800mAh Cena par 1 set Akumulators un Strāvas Adapteri

€182.43
1 Recenzijas

Vienam Portam 1GE GPON ONU HG8310M C+ Viena PON Ostas FTTH Risinājums Ar HG8310M abonenta gala tiek izmantota kā klienta ierīces būvniecības FTTH tīkliem un ir izstrādāts, lai nodrošinātu platjoslas piekļuves pakalpojumus, pamatojoties uz GPON tehnoloģiju, dzīvojamās ēkas un maziem birojiem.Šī termināla atbalsta kādu PON savienojumu attālumā līdz 20 km.Termināļa

€10.29
1 Recenzijas

24 Auklas Optisko Šķiedru Salaist Renes FTTH Kodolsintēzes Paplāti ar Vāciņu Fiber salaist paplāte ir ierīce, kas savieno optiskās šķiedras kabeļi.Ieviest optisko šķiedru kabeļu vērā salaist renes, pie ieejas tā, un, visbeidzot, pakete to.Tas tiek izmantots metināšanas un apvalks no optiskās šķiedras, vāku var pārgāja, diska var ierakstīt, jauda ir

€13.49
3 Recenzijas

Ieteicams Produktu Laipni lūgti mūsu veikalā jebkuru jautājumu, pls sazinieties ar +86 15951880639 (WhatsApp) OM3 LC-LC UPC 5M Multimodālu Duplex 2.0 mm un 3,0 MM Fiber Optic Patch Cord LC-LC fiber optic patch cable Šķiedras Funkcijas 1.Konkurētspējīga Cena 2.Zems Ievietošanas Zudumu 3.Rūpnīcas izbeigts, un Jātestē 4.Šķiedras

€18.94
0 Recenzijas

Ieteicams Produktu Laipni lūgti mūsu veikalā vairāk atlaidēm, lūdzu, sazinieties ar +86 15951880639 (WhatsApp) MPO Savienotājs Apkopēja Apkopēja ar Vienu klikšķi, 600+ mazgāšanas, Jaunums! TheMPO Cleaneris augstas veiktspējas ierīces, kas paredzētas tīrīšanai gredzenu beigām-sejas MPO & MTP savienotāji.Izmaksu efektīvs līdzeklis tīrīšanas

€19.27
1 Recenzijas

Apraksti PLC Šķēlēji ir apvalks ierīcēm, kas ir izmantoti, lai izplatītu optisko signālu uz vairākiem vietu apstrādei.Optisko tīklu, bieži ir nepieciešams sadalīt optisko signālu daudzās identiskiem signāliem, vai apvienot daudzus signālus uz vienu signālu. PLC Sadalītājs (Plakaniem lightwave ķēdes sadalītājs) ir veids, optisko

€156.45